top of page

Armstrong Libraries Group

Public·1276 members

Kısa süre önce Twitch'te abone satın alma konusunu araştırıyordum ve SubsBoost'u kullanmayı denedim. İlk başta şüpheciydim çünkü birçok insan bunun gerçekten etik olmadığını düşünüyordu, ancak pratikte nasıl çalıştığını görmek için denemeye karar verdim. SubsBoost'a kaydolduğumda, oldukça sezgisel bir arayüzleri vardı. Kaç abone ve ne kadar satın almak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Farklı paketler sunuyorlar ve ben çok fazla harcamamak için orta olanı seçtim. Sipariş hızlı bir şekilde geldi ve aboneler gerçekten kanalımda görünmeye başladı. İlk bakışta oldukça cesaret verici görünüyordu. Ancak bir süre sonra yeni abonelerin çoğunun sahte hesaplar olduğunu fark ettim. İçerikle etkileşime girmiyor, yayınları izlemiyor veya yorum bırakmıyorlardı. Bunun kanal istatistiklerim üzerinde büyük bir etkisi oldu. Twitch, etkinliği ve etkileşim kalitesini izler ve bir hesap şüpheli görünüyorsa, sıralamanıza zarar verebilir. Dolayısıyla abone sayım artarken, gerçek izleyici sayımda önemli bir artış görmedim, twitch takipçi satın alma yasaklanma riski taşıdığını da belirtmekte fayda var. Twitch sahte hesaplarla aktif olarak mücadele ediyor ve kuralları ihlal ettiğinizi düşünürlerse kanalınızı engelleyebilirler. Bu yüzden bu tür hizmetleri nasıl kullandığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Kaliteli içerik oluşturmaya ve gerçek izleyicilerle etkileşim kurmaya odaklanmanın daha iyi olacağına karar verdim.

Melissa
Melissa
yesterday

Hey there!

いいね!

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page